KARGO VE TESLİMAT
● Siparişlerinize ait ürünlerin mümkün oldukça aynı gün kargoya verilmesine çalışılmaktadır. Ancak bazı durumlarda ürünler merkez depomuzda değil, mağaza stoklarımızda bulunmaktadır. Bu tür durumlarda siparişinize söz konusu ürün/ürünler mağazalarımızdan talep edilmektedir. Bu durumlarda Kargoya teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişmektedir. Sezonsal yoğunluklar ve kampanya dönemlerinde bu süreç 1-2 iş günü daha uzayabilir. Mümkün olan en kısa sürede siparişleriniz sizlere ulaşması için çalışmakta olduğumuzu bildiririz.

● İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişler varsayılan olarak YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.
 
● Kargo ücreti Türkiye'nin her noktasına 7,5 Türk Lirasıdır. 50 TL ve üzeri alışverişlerin gönderimleri ücretsizdir.

● Gönderildi e-posta bildirimini almanızı takiben 24-72 saat içerisinde teslimatlar kargo firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Ancak Mobil bölgelerde, kargo firmaları belirli günlerde teslimat yaptığından bu süre daha uzun sürebilmektedir. (Detaylı bilgiyi yaşadığınız bölgedeki kargo firmasından temin edebilirsiniz) Resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatlar takip eden ilk iş günü ile devam etmektedir.

● Kargo takip bilginizi kullanıcı paneli üzerinden ve müşteri hizmetlerinden temin edebilirsiniz

● Yurtdışına teslimat seçeneği bulunmamaktadır

● Hasarlı olabilecek paketleri imza attıktan sonra kargo görevlisi ayrılmadan kontrol ediniz, ürünlerde hasar olması halinde kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz ve çağrı merkezimize bilgi veriniz.